foto

Zmiana lokalu mieszkalnego to zawsze istotna decyzja

Zmiana lokalu mieszkalnego to zawsze istotna decyzja do podjęcia. Przeprowadzasz się i pragniesz ostatecznie posiadać coś własnego? Masz dosyć chodzenia od jednego lokalu do drugiego, albowiem po paru miesiącach wymówili Ci umowę wynajmu? Nowe lokale mieszkalne w Warszawie oczekują na Ciebie i na Twoją decyzję,.

Zobacz więcej ...

foto

Sprzedaż lokalu mieszkalnego

Sprzedaż lokalu mieszkalnego w żadnym wypadku nie musi być taka prosta. Samodzielne opisanie ogłoszenia, fotografie, znalezienie miejsc, gdzie dodać informację o sprzedaży oraz późniejsze kontakty z przypuszczalnymi kupującymi (jacy z pewnością od razu nie zdecydują się na nabycie lub ewentualnie będą wytykać komplikacje, żeby obniżyć cenę nieruchomości). Masz do sprzedania miejsce zamieszkania,.

Zobacz więcej ...

foto

Apartament w Warszawie nie musi kojarzyć

Apartament w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem bądź stałą pogonią za wolnym miejscem parkingowym. Chcesz mieszkać w Warszawie, jednakże nie chcesz, żeby apartament był oddalony od centrum? Marzysz o połączeniu zadowolenia, zielonych skwerów, przystępności placu zabaw oraz szkoły dla dzieci z bliskością centrum oraz solidnym połączeniem drogowym z najistotniejszymi arteriami stolicy? Oto Niemcewicza 19 - prestiżowe mieszkania.

Zobacz więcej ...

foto

Sprzedaż lokalu mieszkalnego w żadnym wypadku nie musi

Sprzedaż lokalu mieszkalnego w żadnym wypadku nie musi być taka łatwa. Samodzielne przedstawienie ogłoszenia, fotografie, odszukanie miejsc, gdzie doliczyć informację o sprzedaży oraz późniejsze kontakty z przypuszczalnymi kupującymi (którzy z pewnością od razu nie zdecydują się na zakup lub będą wytykać kłopoty, aby zmniejszyć cenę nieruchomości). Masz do sprzedania mieszkanie,.

Zobacz więcej ...