AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę a także umiejętności przydatne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.